Urządzenia do pakowania

Urządzenia do bandowania

Specjalne urządzenia za pomocą których naciągamy taśmy i łączymy je ze sobą zapinkami metalowymi bądź drucianymi.

Rodzaj Rodzaj zapinek Rodzaj taśm
Napinacz H21 druciane od 9 do 19 mm PP / WG / GW
Napinacz H25 druciane 25 mm WG / GW
Paskowacz XL 13 Metalowa 13 mm PP
Paskowacz XL 16 Metalowa 16 mm PP
Paskowacz XL 19 Metalowa 19 mm PP
Kleszcze zaciskowe Metalowe PP
Odwijacz -

Aplikatory do taśm pakowych

Ręczne aplikatory do taśm pakowych mają za zadanie ułatwiać proces oklejania kartonów i ładunków. Dzięki ich stosowaniu taśma dobrze przylega i ma estetyczny wygląd. Nie pozostawia fałd czy zagięć a krawędzie są równo odcięte.

Dyspenser MAX wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja wykonana jest ze stali. Rączka plastikowa z gumowanymi elementami zapewniającymi pewne trzymanie w dłoni. Jest prosty w obsłudze i zapewnia łatwe zakładanie taśmy. Posiada nóż tnący i plastikowy element prowadzący taśmę po obszarze klejenia.

Dyspenser "łezka" wykonany jest w całości z metalu. Obsługa tego urządzenia jest banalnie prosta. Specjalna konstrukcja aplikatora zapewnia bardzo dobre i pewne trzymanie taśmy oraz prowadzenie jej po odpowiednim torze.

Odwijacze do folii stretch

Odwijacze do folii stretch są to urządzenia wspomagające ręczne owijanie palet.

Metalowy odwijacz do folii stretch doskonale sprawdza się przy owijaniu palet folią. Wykonany jest w całości z metalu a obrotowa rączka posiada łożysko. Przeznaczony jest dla rolek z folią ręczną o średnicy tulei 50mm oraz szerokości 50cm.

Plastikowy odwijacz do folii stretch. Uchwyt zakładamy na jeden koniec folii a obrotową rączkę na drugi koniec. Urządzenie ułatwia pracę przy owijaniu palet folią stretch. Można go stosować zarówno z folią o szerokości 50cm jak i 25cm. Jedynie średnica tulei musi wynosić 50mm.

Uchwyt do folii mini stretch jest urządzeniem, które wspomaga pracę z małymi rolkami ręcznymi folii stretch. Rekomendowana rolka folii, która będzie kompatybilna z tym uchwytem to folia nawinięta na tuleje o wymiarach; długość maksymalna 145mm; średnica wewnętrzna 38mm.