Tektura i papier pakowy

 

Tektura jest bardzo popularnym i niedrogim materiałem opakowaniowym. Można jej używać wielokrotnie, jest przyjazna środowisku i stanowi pewne zabezpieczenie. W ofercie mamy kilka rodzajów gotowych wyrobów z tektury, które mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach.

 

Tektura falista w rolce

Kątowniki

Pudła klapowe i fasonowe

Tuleje papierowe

Papier pakowy

Tektura falista w rolce

Tektura falista jest bardzo popularnym materiałem opakowaniowym. Znalazła również zastosowanie w branży budowlanej jako podkład pod panele podłogowe lub mata ochraniająca podłogę przy wszelkiego rodzaju remontach.

Rodzaj Ilość warstw Wymiary rolki [m]
tektura falista 2 1,00 x 100
1,10 x 100
1,20 x 100
1,50 x 100
tektura falista konfekcjonowana 2 1,00 x 15

Kątowniki

Mocny i trwały kątownik tekturowy zabezpiecza towar na palecie równocześnie stabilizuje ładunek. Chroni kanty i brzegi przed wgnieceniami i uszkodzeniami. Doskonale sprawdza się tam gdzie używamy taśm spinających (PP, WG, GW itp) oraz folii stretch. Zabezpiecza krawędzie palety bądź paczki. Jest przyjazny dla środowiska i można używać go wielokrotnie.

Uwagi Grubość [mm] Szerokość ramion [mm] Długość kątownika [mm]
W stałej ofercie magazynowej 3 40x40 1000
Na zamówienie indywidualne od 1 do 7 na zamówienie na zamówienie

Pudła klapowe i fasonowe

Pudełka klapowe i fasonowe wykonane z tektury służą jako opakowania zbiorcze. Doskonale nadają się do ochrony produktów w czasie transportu i magazynowania. Można używać ich wielokrotnie. Są przyjazne środowisku.

Rodzaj Ilość warstw dł x szer x wys [mm]
klapowe lub fasonowe 3 lub 5 na indywidualne zamówienie

Tuleje papierowe

Tuleja papierowa wykonana z wysokiej jakości komponentów metodą zawijania spiralnego. Do produkcji gilzy został użyty najwyższej jakości papier oraz klej. Jest bardzo twarda i wytrzymała. Nadaje się do nawijania na niej różnych materiałów np. folii stretch. Doskonale sprawdza się też w formie tuby zabezpieczającej.

Średnica wewnętrzna [mm] Grubość ścianki [mm] Długość tulei [cm] Waga [g]
50 +/-3% 3,5 - 4 52 +/-3% 250 +/- 3%
50 +/-3% 4 - 4,5 52 +/-3% 300 +/-3%
76 +/-3% 14 +/-3% 51 +/-3% 1600 +/-3%

Papier pakowy

Papier pakowy jest uniwersalnym i niedrogim materiałem opakowaniowym i ochronnym. Stosuje się go jako zabezpieczenie lekkich przesyłek, ochrona przedmiotów przed kurzem itp. Stosowany jest również jako przekładka pomiędzy poszczególnymi elementami ułożonym jeden na drugim. Można go używać jako wypełnienie pustych przestrzeni w kartonach.