Taśmy klejące

 

Do taśm klejących zaliczamy między innymi taśmy pakowe, specjalistyczne czy taśmy z nadrukiem. Znalazły one zastosowanie w wielu dziedzinach i gałęziach przemysłu. Wyróżniamy szereg różnorodnych rozmiarów czy rodzajów nośnika i kleju. Każdy rodzaj taśmy ma swoje indywidualne przeznaczenie, Poniżej prezentujemy taśmy, które znalazły się w naszej ofercie.

 

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe kolorowe / ostrzegawcze

Taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem

Aplikatory do taśm

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe służą głównie do zaklejania kartonów, opakowań foliowych czy innych materiałów. Używane są zarówno do zabezpieczania towarów do wysyłki jak i towarów przechowywanych na magazynach. Różnorodność klejów sprawia, że mamy nieograniczone możliwości stosowania taśm ręcznych.

Klej akrylowy

Taśma pakowa posiadająca polipropylenowy nośnik z akrylową emulsją klejącą, charakteryzuje się wysoką kleistością, odpornością na promieniowanie UV oraz elastycznością nośnika. Z uwagi na rodzaj kleju jest to taśma ogólnego zastosowania. Przeznaczona jest w głównej mierze do do folii.

Klej hotmelt (kauczuk syntetyczny)

Taśma pakowa na bazie kauczuku syntetycznego, przeznaczona jest przede wszystkim do zaklejania wszelkiego rodzaju kartonów. W związku z zastosowaniem syntetycznej mieszanki klejów jest doskonałą alternatywą dla droższej taśmy z kauczukiem naturalnym. Taśma ta ma szereg zastosowań w branży opakowaniowej i nadaje się do ogólnego użytku.

Klej solvent (kauczuk naturalny)

Taśma pakowa na bazie kauczuku naturalnego z żywicami naturalnymi, przeznaczona jest przede wszystkim do zaklejania wszelkiego rodzaju kartonów z naciskiem na duże, ciężkie i specjalistyczne pudła. W związku z zastosowaniem naturalnej mieszanki klejów nadaje się do stosowania w niskich temperaturach. Dzięki swoim właściwościom znalazła szereg zastosowań w sektorze opakowań. Docenili ją najbardziej wymagający klienci.

Rodzaj kleju Nazwa Wymiary [szer x dł]

Kolor
Akryl Smart 48mm x 60y brąz / transparent
Nova Roll
Hotmelt Smart 48mm x 66y brąz / transparent
Vibac 48mm x 66y
Solvent Smart 48mm x 66y brąz / transparent
Mytape 48mm x 66y
Vibac 48mm x 66y
Bio solvent Nova Roll 48mm x 66y brąz / transp.

Taśmy pakowe kolorowe / ostrzegawcze

Taśmy pakowe z nadrukiem ostrzegawczym dodatkowo zabezpieczą wysyłaną paczkę informując kuriera, że w środku znajduje się delikatny przedmiot. Natomiast taśmy kolorowe mogą pełnić rolę elementu wyróżniającego naszą przesyłkę lub funkcję znakowania paczek na magazynie.

Kolor Napis Wymiary [szer x dł] Rodzaj kleju
Biała - 48mm x 60y akryl
Pomarańczowa, niebieska, zielona, czerwona, żółta, czarna - 48mm x 50y akryl
Biała baza + czerwony napis OSTROŻNIE SZKŁO 48mm x 55y akryl
Biała baza + czerwony napis OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ 48mm x 50y hotmelt

Taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem

 

   Super reklama Twojej firmy

 

   Projekt graficzny gratis

 

   Przy zamówieniu 360 sztuk matryca gratis

 

   3 rodzaje kleju

Taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem to bardzo ważny element wspomagający działalność każdej firmy. Stanowią bardzo skuteczny środek reklamy przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Zabezpieczają towar przed potencjalnym otwarciem oraz wyróżniają go na tle innych paczek czy palet. Promocja marki nie kończy się na przygotowaniu paczki tylko trwa do momentu dostarczenia jej do odbiorcy.  Z badań rynku wynika, że klienci postrzegają firmy używające taśm z nadrukiem za bardziej wiarygodne i profesjonalne.

Kolor bazy Wymiary [szer x dł] Liczba kolorów nadruku Rodzaj kleju Ilość zamówienia [szt.] Koszt matrycy
Podstawowe: Biały, brązowy, transparent, 48mm x 60y
48mm x 66y
1, 2 ,3 akryl, hotmelt, solvent 72, 108, 180, 50 -150 zł netto
360, 720, 1080, 2592 gratis

Aplikatory do taśm

Ręczne aplikatory do taśm pakowych mają za zadanie ułatwiać proces oklejania kartonów i ładunków. Dzięki ich stosowaniu taśma dobrze przylega i ma estetyczny wygląd. Nie pozostawia fałd czy zagięć a krawędzie są równo odcięte.

Dyspenser MAX wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja wykonana jest ze stali. Rączka plastikowa z gumowanymi elementami zapewniającymi pewne trzymanie w dłoni. Jest prosty w obsłudze i zapewnia łatwe zakładanie taśmy. Posiada nóż tnący i plastikowy element prowadzący taśmę po obszarze klejenia.

Dyspenser "łezka" wykonany jest w całości z metalu. Obsługa tego urządzenia jest banalnie prosta. Specjalna konstrukcja aplikatora zapewnia bardzo dobre i pewne trzymanie taśmy oraz prowadzenie jej po odpowiednim torze.