Profile ochronne

 

Jesteśmy dystrybutorem profili ochronnych belgijskiej firmy NMC, która jest potentatem w produkcji tego typu rozwiązań pakowych. Profile Nomapack Wykonane są z pianki polietylenowej i mają szerokie zastosowanie w różnych branżach jako opakowanie ochronne. Chronią szereg produktów przed zarysowaniem, zadrapaniem, połamaniem czy uderzeniem. W ofercie jest wiele różnych kształtów i rozmiarów tak żeby idealnie dopasować do każdego przedmiotu. Są lekkie, elastyczne i wytrzymałe. Zapewniają oszczędność miejsca w transporcie równocześnie upiększając pakowany produkt.

CECHY PROFILI NMC:     Pianka PE-LD     Gęstość od 25 kg/m3 do 63 kg/m3     Dostępne w postaci 2m odcinków lub wielometrowych nawojów     Absorpcja wody <1% po 40 dniach     Całkowicie przetwarzalne.

 

Nomapack U

 

 

PROFILE U
DANE TECHNICZNE

NOMAPACK® U to uniwersalne profile doskonale chroniące przedmioty o regularnych oraz nieregularnych kształtach. Dostępne w wielu rozmiarach i gęstościach pozwalają zabezpieczyć każdy produkt o szerokości od 2mm do 160mm. W ofercie posiadamy następujące rodzaje profili U:

U tulip     U multishape     U tulip corners     U classic     U 12-18     U 0-3     U 0-6     U 6-12     U 8-12     U fep     U higher density     U tulip long legs     U extra padding

Nomapack L

 

 

PROFILE L
DANE TECHNICZNE

NOMAPACK® L stanowią idealną ochronę naroży, krawędzi oraz podatnych na zarysowanie wyrobów. Chronią pojedyncze produkty ale równie dobrze sprawdzą się przy zabezpieczaniu całych palet. Występują w dwóch rodzajach:

L bez kleju     L z klejem

Nomapack C

 

 

PROFILE C
DANE TECHNICZNE

Profile serii NOMAPACK® C zostały specjalnie zaprojektowane do ochrony ceramiki łazienkowej, dzięki czemu stanowią optymalne rozwiązanie zabezpieczające wiele różnych produktów. Znalazły też zastosowanie jako separator rożnych powierzchni np lakierowanych i wrażliwych na porysowania jak również dużych i ciężkich płyt betonowych czy kamiennych. Do profili C zaliczamy:

C rectangular     C 25x10-10     C bth

Nomapack WS

 

 

PROFILE WS
DANE TECHNICZNE

NOMAPACK® WS to innowacyjne rozwiązanie służące do zabezpieczania szyb i luster w czasie transportu. Profile dostępne są też z dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym jego przecięciu przez ostre krawędzie dzięki czemu produkt pozostaje zabezpieczony znacznie dłużej niż przy zastosowaniu np. opakowań ze styropianu. Profile WS są opatentowane i występują w wielu rozmiarach i rodzajach:

WS 33x26     WS 35x26     WS 45x26     WS 40x30     WS 60x30     WS 33x20     WS edge pad

Nomapack PAD

 

 

PROFILE PAD
DANE TECHNICZNE

Profile PAD są to małe wkładki dystansujące dostępne w różnych rozmiarach oraz klejem - odrywanym lub permanentnym. Szczególnie nadają się jako dystans i ochrona przedmiotów transportowanych w pudłach. Mogą być wykorzystywane jako separator lub wypełnienie paczek. Profile PAD posiadają liczne nacięcia dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostosujemy odpowiednią długość odrywając poszczególne kostki.

PAD klej odrywalny HMR     PAD klej permanentny HMP

Nomapack O

 

 

PROFILE O
DANE TECHNICZNE

Profil O stanowi doskonałe zabezpieczenie dla produktów okrągłych typu rurki, cienkie przedmioty itp. Wyposażony jest we wstępne nacięcie wzdłużne ułatwiające zakładanie profilu na chroniony przedmiot. Dostępne są w wielu rozmiarach:

O 6mm preslit      O 9mm slit     O 9mm preslit     O 13mm preslit     O 20mm preslit     O 25mm preslit     O round     O round delsoflex

Nomapack GLASS PAD

 

 

PROFILE GLASS PAD
DANE TECHNICZNE

Nomapack GLASS PAD jest to system płytek i kostek piankowych służących do dystansowania szkła, luster, paneli szklanych, ceramiki itp. Chroni delikatne powierzchnie przed zarysowaniem podczas transportu. Kostki występują ze zmywalnym klejem samoprzylepnym.

Nomapack CUT CORNER

 

 

NAROŻNIKI CUT CORNER
DANE TECHNICZNE

Narożniki CUT CORNER zostały zaprojektowane do ochrony naroży. Mogą stanowić wypełnienie w czasie przechowywania lub transportu. Sąłatwe w użyciu i dostępne w kilku wariantach grubości.

Nomapack SYSTEM

 

 

PROFILE SYSTEM
DANE TECHNICZNE

NOMAPACK® System to efektywne zabezpieczenie produktów elektronicznych na czas transportu. Profil System doskonale chroni przed wstrząsami i wibracjami dzięki swojej unikalnej konstrukcji – kształt litery L ze specjalnymi otworami. Z łatwością może być przekształcony w ramkę, która pewnie zabezpieczy przesyłkę. „Szyte na miarę“ rozwiązanie pakowe zorientowane na potrzeby klienta. Idealnie nadaje się do ochrony delikatnych produktów elektronicznych lub medycznych.

SYSTEM 24kg     SYSTEM 34kg     SYSTEM corner

Nomatec BACKER ROD

 

 

PROFILE BACKER ROD
DANE TECHNICZNE

Profile BACKER ROD znalazły zastosowanie w budownictwie jako sznur dylatacyjny, który służy do wypełniania szczelin budowlanych. Stosuje się go w szczelinach na budynkach, tarasach, posadzkach przemysłowych itp.

BACKER ROD full     BACKER ROD hollow

Nomatec TUFF PAD

 

 

PROFILE TUFF PAD
DANE TECHNICZNE

Nomatec TUFF PAD to ekstrudowana pianka polietylenowa o okrągłym przekroju. Głównym jej zastosowaniem jest ochrona dzieci przed urazami na placach zabaw. Pianka ta jest trwała i zapewnia długotrwałą ochronę. Pozostałe zastosowania to ochrona na rusztowaniach, ochrona na terenach narciarskich oraz ochrona zwierząt w klatkach transportowych.